KD facebook 960x502 clear III

vouchry1 3

Ceny 2022


Královský desetiboj 2. Ročník se pomalu blíží a opět na vás čeká hromada hodnotných cen 💰Kdo vyhraje a stane se Králem? 👑Hlavní partner závodu Královský desetiboj je opět Martin Mráz a ffa.cz . Čeká na vás úžasný pobyt ve Francii na řece Rhoně pro 4 osoby. Děkujeme za podporu a přejeme Petrův zdar.

KD II FFA3


Královský desetiboj 2. Ročník se pomalu blíží a opět na vás čeká hromada hodnotných cen 💰Kdo vyhraje a stane se Králem? 👑Hlavní partner závodu Královský desetiboj je opět Martin Mráz a www.sumcak.cz . Sumčák je nejlepší soukromý revír na sumce v ČR 🇨🇿 čeká na vás úžasný pobyt pro 4 osoby na dvě noci v chtatce s kompletním vybavením...8 prutů, stojanů a montáže na sumce plus10 nástražek. Děkujeme za podporu a přejeme Petrův zdar.

KD II sumcak


Královský desetiboj 2. Ročník se pomalu blíží a opět na vás čeká hromada hodnotných cen 💰Kdo vyhraje a stane se Králem? 👑 Dalším partnerem závodu Královský desetiboj je opět Pavel Straka a sumci.com . Opět pro jednoho z vás máme připravený pobyt pro 2 osoby ve Španělsku na řece Rio ebro v úžasném českém 🇨🇿 kempu na horní přehradě, kde můžete chytit životní úlovky sumců, candátů, kaprů a užít si krásný týden. Děkujeme za podporu a přejeme Petrův zdar.

KD II Sumci


Královský desetiboj 2. Ročník se pomalu blíží a opět na vás čeká hromada hodnotných cen 💰Kdo vyhraje a stane se Králem? 👑 Dalším partnerem závodu Královský desetiboj je opět David Koloušek a firma Saenger. Jako letošní inovaci cen jsme pro vás vymysleli šeky v různých hodnotách a vy sami si vyberete co se vám líbí na dkfishing.cz . Tam najdete řadu skvělých značek jako je ANACONDA, UNI-CAT, MS range, atd. Počet šeků do začátku jsou čtyři a to v hodnotách 10.000,- 5.000,- 2.000,- 1.000,- Při velkém zájmu o závod můžete počítat s mnohem větším počtem šeků !!! Děkujeme za podporu a přejeme Petrův zdar.

KD II dkfishing


Královský desetiboj 2. Ročník se pomalu blíží a opět na vás čeká hromada hodnotných cen 💰Kdo vyhraje a stane se Králem? 👑 Dalším partnerem závodu Královský desetiboj je opět Ing. Petr Pavel a firma Adler. Jako letošní inovaci cen jsme pro vás vymysleli šeky v různých hodnotách a vy sami si vyberete, co se vám líbí na adler-wft.cz .Tam najdete řadu skvělých značek jako je WFT, RYOBI, STROFT, atd. Počet šeků do začátku jsme zvolili tři a to v hodnotách 5.000,- 3.000,- 2.000,- Při velkém zájmu o závod můžete počítat s mnohem větším počtem šeků !!! Děkujeme za podporu a přejeme Petrův zdar.

KD II wft


Dalším partnerem závodu Královský desetiboj je moc fajn člověk a skvělý rybář Kryštof Kučera . Jedná se o českou špičku v kaprařině a neznám rybáře, který by neznal firmu www.mikbaits.cz a její široký výběr koulí, krmení, a různých doplňků na rybaření. Takže se naši závodníci opět mohou těšit na balíček Mikbaits v hodnotě 3000,- a v hodnotě 2000,- Kryštofe, děkujeme i tobě za podporu a přejeme krásné chvíle u vody 🤘 Petrův zdar.

KD II mikbaits


Dalším partnerem závodu Královský desetiboj 👑 je František Čáha . Závodník , reprezentant, mistr světa, ale především výborný rybář. Miluje přívlač, a tak se jeho koníček stal i jeho prací. Pokud hledáte něco nového na přívlač, určitě musíte vyzkoušet nástrahy, CrazyFish a SpinMad, patří totiž mezi špičku na našem trhu a neměli by chybět ve vaši výbavě. Stejně jako pruty Favorite, které zná již každý rybář. Takže neváhejte kontaktovat Františka, rád poradí a doporučí vám něco zajímavého. Pro více informací se podívejte zde www.ftfishing.cz 😉 Naši závodníci se opět mohou těšit na šek v hodnotě 2000,- 💰1000,- 💰 a 500,- 💰. Františku, děkujeme a přejeme hodně úspěchů a krásných chvil strávených u vody. Petrův zdar😉

KD II 2 ftfishing